A A wersja kontrastowa wersja normalna

Całoroczne zajęcia teatralne w Teatrze Witkacego

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież od lat 10 zainteresowanych przygodą teatralną, doskonaleniem umiejętności aktorskich, zdolności wokalnych i tanecznych na całoroczne, cotygodniowe zajęcia prowadzone przez aktorkę Teatru Witkacego Emilię Nagórkę. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki wieczorem w Kawiarni Teatru Witkacego, ul. Chramcówki 15. Koszt zajęć 90-minutowych 25 zł.
Zajęcia teatralne u Witkacego to przede wszystkim fantastyczna zabawa i niesamowite pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni. Pobudzają kreatywność dziecka i dodają odwagi, by jeszcze lepiej radzić sobie na scenie, w grupie rówieśników i w życiu codziennym. Poprzez niebanalną zabawę uczymy pokonywać nieśmiałość, zaakceptować siebie i swoje różnorodne, twórcze pomysły. Ćwiczymy przy tym prawidłową wymowę, modulację głosu, świadomość swego ciała, właściwą postawę i poruszanie się na scenie, a także prezentację przed audytorium. Zajęcia wszechstronnie rozwijają, uczą wykorzystania metod i technik teatralnych, a także współdziałania w grupie.

Zapraszamy wszystkich chętnych w poniedziałek 17. września o godzinie 16.30 na I spotkanie organizacyjne w Kawiarni Teatru Witkacego, ul.Chramcówki 15.

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne Pępek Świata 2019

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...