A A wersja kontrastowa wersja normalna

ŚWIADECTWO DOSTĘPNOŚCI DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WZROKU I RUCHU 2018

 

We wtorek 4. grudnia miało miejsce podsumowanie drugiego roku projektu "Małopolska. Kultura Wrażliwa" - podczas uroczystości zostały wręczone "Świadectwa dostępności" za dostosowanie obiektu i oferty instytucji do "Wytycznych dostępności" 2018 dla osób z niepełnosprawnością słuchu, wzroku i ruchu. Teatr im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem już po raz drugi został wyróżniony "Świadectwem dostępności" dla osób z niepełnosprawnością ruchu i wzroku

W naszej instytucji wierzymy, że każdy ma prawo dostępu do kultury, realizacji swoich pasji i marzeń. Obie sceny (Scena Witkacego orz Scena Atanazego Bazakbala) Teatru im. St. I. Witkiewicza dostosowane są dla osób z niepełnosprawnością ruchu i wzroku (udogodnienia architektoniczne, przystosowane toalety).

Relacja z uroczystości

Więcej informacji

Koordynator dostępności

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące dostępności naszych scen dla osób z niepełnosprawnością, zachęcamy do kontaktu z łącznikiem do kontaktu w sprawach niepełnosprawności Teatru Witkacego:

Agata Balcerowska–Całka
tel. 18 20 00 660 w.27,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • ABruchu
  • ABwzroku
  • GJ041218_050
  • SWruchu
  • SWwzroku

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne Pępek Świata 2019

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...