A A wersja kontrastowa wersja normalna

ŚWIADECTWO DOSTĘPNOŚCI DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WZROKU I RUCHU 2018

 

We wtorek 4. grudnia miało miejsce podsumowanie drugiego roku projektu "Małopolska. Kultura Wrażliwa" - podczas uroczystości zostały wręczone "Świadectwa dostępności" za dostosowanie obiektu i oferty instytucji do "Wytycznych dostępności" 2018 dla osób z niepełnosprawnością słuchu, wzroku i ruchu. Teatr im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem już po raz drugi został wyróżniony "Świadectwem dostępności" dla osób z niepełnosprawnością ruchu i wzroku

W naszej instytucji wierzymy, że każdy ma prawo dostępu do kultury, realizacji swoich pasji i marzeń. Obie sceny (Scena Witkacego orz Scena Atanazego Bazakbala) Teatru im. St. I. Witkiewicza dostosowane są dla osób z niepełnosprawnością ruchu i wzroku (udogodnienia architektoniczne, przystosowane toalety).

Relacja z uroczystości

Więcej informacji

Koordynator dostępności

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące dostępności naszych scen dla osób z niepełnosprawnością, zachęcamy do kontaktu z łącznikiem do kontaktu w sprawach niepełnosprawności Teatru Witkacego:

Agata Balcerowska–Całka
tel. 18 20 00 660 w.27,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  • ABruchu
  • ABwzroku
  • GJ041218_050
  • SWruchu
  • SWwzroku

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...