A A wersja kontrastowa wersja normalna

35. Urodziny

Zapraszamy na 35. Urodziny Teatru Witkacego i 135. rocznicę urodzin St. I. Witkiewicza

Mija już 35 lat od chwili, gdy przyjechaliśmy pod Tatry zakładać Teatr naszych marzeń i ambicji...

Nadal pragniemy być teatrem - schroniskiem dla „teatrałów”, tj. wszystkich mających istotny związek ze sztuką. Witkacy pisząc o teatrałach miał na myśli nie tylko artystów, ale także widzów. Jeśli chcesz przeżyć coś prawdziwie ważnego, nie boisz się być sobą , nie wstydzisz się myśleć inaczej niż wszyscy wokół Ciebie- pragniesz uśmiechnąć się do siebie po raz pierwszy- to czekamy na Ciebie z filiżanką gorącej herbaty.

W ramach Urodzin zaprezentujemy dorobek artystyczny naszego Teatru z ostatniego sezonu, premierowe realizacje, ale także niespodzianki artystyczne, przygotowane specjalnie na tę okazję przez członków Zespołu. Urodziny uświetnią koncerty, wernisaż i wydarzenia szczególne.

Jest to dla nas niezwykle ważny moment w trakcie sezonu – daje nam możliwość bliższego, niespiesznego spotkania z naszymi Przyjaciółmi – Widzami, a także znakomitą okazję, by podziękować naszym Sponsorom i Darczyńcom.

Dziękujemy za to, że wierzyliście w nas i w to, że grać dobrze (!) swoje role to cel główny (nie tylko aktora) – a czynić Dobro i szukać Pokoju, to tworzyć piękniejszy świat.

Okazuje się, że teatr może być artystyczny i metafizyczny - słowem, może nas wspólnie odmieniać – przemieniać poprzez przekroczenie siebie, by pomagać nam wspólnie wznosić się – ku Górze!

Bądź z Nami podczas naszego wielkiego święta - do zobaczenia!

Program i szczegóły wkrótce.

35 Urodziny Teatru Witkacego Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...