Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Ograniczenie działalności instytucji kultury przedłużone do odwołania

Drodzy Przyjaciele,

Widzowie Teatru 'Witkacy',

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, co oznacza że nasz Teatr w dalszym ciągu pozostaje nieczynny dla Widzów.

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco. W razie pytań - prosimy o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jednocześnie przypominamy, że od dzisiaj (24.03) - codziennie (z wyjątkiem poniedziałków) o godzinie 18.45 Aktorzy naszego Teatru będą czytać dla Państwa na żywo powieść Andrzeja Struga - "ZAKOPANOPTIKON - czyli kronika czterdziestu dziewięciu dni deszczowych w Zakopanem". Zapraszamy serdecznie na nasz kanał na Youtube, czyli tutaj.

 

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...