Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

REGULAMIN UCZESTNICTWA W SPEKTAKLACH

logo teatru - okrągła pieczątka

Szanowni Państwo,

Drodzy Przyjaciele,

Zapraszamy na spektakle. Cieszymy się, że znowu możemy spotkać się z Wami już nie tylko on-line. Aby to było możliwe – poniżej przedstawiamy nowy regulamin uczestnictwa w spektaklach, który wprowadziliśmy dla zachowania wspólnego bezpieczeństwa Państwa i pracowników Teatru na czas trwania epidemii. Regulamin obowiązuje od 8. lipca do odwołania.

 1. Teatr otwieramy dla widzów na godzinę przed planowanym wydarzeniem.

 2. Kasa Teatru będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach porannych od 10.00 do 14.00. Tel. 600 00 15 14

 3. Kasa w siedzibie Teatru będzie czynna na godzinę przed planowanym wydarzeniem, w Dworze Tetmajerów w Łopusznej oraz Hotelu 'Tatry' – na pół godziny.

 4. Zalecamy płatności w formie bezgotówkowej.

 5. Zachęcamy do zakupu biletów on-line w zakładce Bilety.

 6. Bardzo prosimy o stosowanie się do wskazówek i poleceń obsługi Teatru.

 7. Prosimy o zachowanie na terenie teatru dystansu społecznego min. 1,5 m, a w kolejce do wejścia lub kas min. 2 m.

 8. Bilety sprawdzane są bezdotykowo, a nasza obsługa pracuje w rękawiczkach i przyłbicach.

 9. Udostępniamy 75% widowni – miejsca ustawione są z zachowaniem zasad bezpiecznego dystansu – z możliwością zajęcia miejsc obok siebie przez osoby mieszkające wspólnie oraz osoby z niepełnosprawnością w towarzystwie asystenta. Bardzo prosimy o nieprzestawianie przygotowanych krzeseł – pracownicy Teatru pomogą Państwu w razie potrzeby.

 10. Miejsca na widowni są nienumerowane – pracownicy Teatru wskażą możliwe do zajęcia miejsce.

 11. Przy wejściach umieszczone są pojemniki ze środkiem do obowiązkowej dezynfekcji dłoni.

 12. Na terenie teatru obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa ( również podczas spektaklu).

 13. Obsługa ma prawo zmierzyć temperaturę i odmówić wejścia do teatru osobie wykazującej objawy choroby, stwarzającej możliwość zarażenia pozostałych uczestników wydarzenia.

 14. Wszystkie toalety są dostępne, znajdują się tam środki do dezynfekcji dłoni i papierowe ręczniki. Klamki i krany oraz sanitariaty są dezynfekowane przed, w trakcie i po wydarzeniu.

 15. Na terenie Teatru obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania osób pozostających na kwarantannie, pod nadzorem epidemiologicznym lub wykazujących cechy infekcji (gorączka, kaszel, duszności).

 16. Osoby, które nie zastosują się do obowiązujących w Teatrze zasad mogą zostać poproszone o opuszczenie Teatru bez możliwości zwrotu pieniędzy za zakupiony bilet.

 17. Uczestnik wydarzenia oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Oświadczenie składane jest przy wejściu na wydarzenie.

 18. Zakup biletu i uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.