Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Odwołany spektakl - PANOPTICUM - (16,17,22,23.07)

zdjęcie ze spektaklu Panopticum - na pierwszym planie aktorka Dorota Ficoń w tle aktor Krzysztof Wnuk

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,

W bieżącym sezonie letnim (lipiec – wrzesień 2020) spektakl „Panopticum” (Tuwim Nieznany) – z powodu epidemii COVID-19 zamierzamy grać w plenerze (Zaułek 'Witkacego').
Wydaje się, że jest to piękny i ciekawy pomysł.
Mamy jednak świadomość, iż decydując się na taki pomysł, uzależniamy się (co oczywiste) od warunków atmosferycznych – opady deszczu, śniegu tudzież niska temperatura.
Prezentacja spektaklu „Panopticum” (który to spektakl z istoty rzeczy wymaga pewnego skupienia) podczas chłodnego i mokrego wieczoru – traci sens.
Na podstawie dostępnych prognoz pogody (16 – 17 oraz 22 – 23.07) spodziewamy się niesprzyjających prezentacji spektaklu „Panopticum” w plenerze warunków atmosferycznych (zimno, mokro). Zmuszeni jesteśmy zatem najbliższe prezentacje odwołać.
Bardzo Państwa przepraszamy – naturalnie zwracamy Państwu pieniądze za zakupione bilety (środki zostaną zwrócone na konto).
Przepraszamy za kłopot i Prosimy Państwa o wyrozumiałość.

Serdecznie pozdrawiamy


Zespół Teatru 'Witkacy'

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.