Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

ZPA „Pępek Świata” 2020 ODWOŁANY

logo Zakopiańskich Prezentacji Artystycznych Pępek Świata

Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele,


Jesienią, między 22 a 26 września 2020 roku planowaliśmy zorganizować Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne „Pępek Świata” pod hasłem: „NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT. SCIENCE? FICTION?”
Do udziału w tegorocznej (dziesiątej) edycji ZPA zaprosiliśmy wybitnych artystów z różnych dziedzin sztuki oraz intelektualistów (z Izraela, Rosji, Hiszpanii, Polski).
Z wdzięcznością myślę o tych instytucjach i ludziach, którzy dofinansowali nasz projekt  Zarząd Województwa Małopolskiego, MKiDN, Urząd Miasta Zakopane i nasi Przyjaciele – Darczyńcy.
Dziękuję za zaufanie.
Piszę to wszystko jednak z wielkim smutkiem, ponieważ (a tę „formułę” znacie Państwo doskonale) z powodu pandemii COVID-19 zmuszeni jesteśmy odwołać tegoroczną edycję ZPA „Pępek Świata”.

Przykro mi, ale większość zaproszonych przez nas Gości, zmuszona została do odwołania swojego przyjazdu do Zakopanego (z wyżej podanego powodu).
Spróbujemy przygotować i zorganizować 10. edycję ZPA „Pępek Świata” jesienią 2021 r. Mam nadzieję, że tym razem się uda.
Drodzy Przyjaciele – bądźmy cierpliwi i wytrwali. Dbajcie o siebie, żyjcie uważnie, z czułością traktując „żywe życie”.
Serdecznie Pastwa pozdrawiam.
Do zobaczenia – wszak pomimo przeszkód, obaw i niepokoju – Teatr Witkacy z radością gra dla Was (od początku lipca).


Andrzej St. Dziuk
Dyrektor Artystyczny ZPA „PĘPEK ŚWIATA”

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.