Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Uwaga! Strefa czerwona w powiecie tatrzańskim do 16.10!

grafika - logo Teatru Witkacy - czarna okrągł pieczątka na szarym tle
W związku z przedłużeniem w powiecie tatrzańskim strefy czerwonej o kolejny tydzień zmuszeni jesteśmy odwołać dwa pokazy "Rzeźni" wg Sławomira Mrożka, które miały się odbyć 15 i 16.10. Osoby, które zakupiły bilety online otrzymają zwrot pieniędzy na konto bankowe, osoby, które zakupiły bilety w Kasie Teatru prosimy o kontakt pod numerem 600 00 15 14 lub 18 20 00 660 wew. 20.
Jeśli chodzi o pozostałe spektakle będziemy informować Państwa na bieżąco w miarę rozwoju sytuacji.
 
Z powodu wprowadzenia strefy czerwonej w powiecie kieleckim odwołane zostały również spektakle wyjazdowe, które miały się odbyć w najbliższy weekend w Kieleckim Centrum Kultury.
 
W zaistniałej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić Państwa na nasz kanał na Youtube gdzie dostępne są już wszystkie nagrania prezentowane w cyklu "Witkacy wirtualny (Signum temporis)", który realizowany był w ramach programu "Kultura w sieci". 
 
Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że wkrótce znów zobaczymy się na spektaklach.
 
Zespół Teatru Witkacy

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...