Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Zamknięta premiera - "The Underground Man"

zdjęcie ze spektaklu "The Underground Man" - po lewej mężczyzna siedzi w zniszczonym szlafroku po prawej kobieta stoi w czerwonej sukience

Drodzy Przyjaciele,

W sobotę 14. listopada chcieliśmy zaprezentować Wam premierę naszej ostatniej produkcji "The Underground Man" na podstawie "Notatek z podziemia" Fiodora Dostojewskiego. Niestety z uwagi na zamknięcie teatrów jesteśmy zmuszeni odwołać otwartą premierę - odbędzie się jedynie zamknięta premiera bez udziału publiczności.

Zapraszamy natomiast na premierę on-line spektaklu "The Underground Man" 11. grudnia o godzinie 20.15 - więcej informacji na stronie www.witkacy.tv.

Spektakl został zrealizowany w ramach projektu "Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne PĘPEK ŚWIATA Science? Fiction? PROLOG".

Życzymy Wam zdrowia - trzymajcie się ciepło!
Do zobaczenia wkrótce!

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.