Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Spektakle on-line - instrukcja korzystania z serwisu

grafika promująca cykl spektakli on-line. Po lewej plakat spektaklu "Człapówki Zakopane" po prawej napisy na beżowym tle

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

Już za kilka chwil ruszamy z pierwszym spektaklem on-line w naszym serwisie www.witkacy.tv . Zanim to zrobimy chcemy upewnić się że wszystko z Państwa strony działa.

Przypominamy, że transmisja spektaklu odbędzie się w czasie rzeczywistym!

Po zakupie wysłaliśmy maile z potwierdzeniem zakupu oraz dostępem do serwisu (login, hasło).
Jeżeli nie otrzymali państwo maila z danymi do logowania prosimy sprawdzić spam, usunięte, kosz lub inne katalogi np. oferty.
W przypadku utraty hasła można skorzystać z odzyskiwania hasła w formularzu logowania.

Po zalogowaniu do systemu prosimy wybrać z menu zakupiony produkt lub na stronie głównej kliknąć w "oglądaj" na panelu wydarzenia spektaklu "CZŁAPÓWKI - ZAKOPANE". W wydarzeniu spektaklu umieszczony jest odtwarzacz wideo na którym automatycznie uruchomi się transmisja wideo. Pod odtwarzaczem umieszczono przycisk z wyborem odtwarzania wideo z napisami.

Odtwarzacz automatycznie ustawia jakość wideo analizując łącze internetowe. Można manualnie przestawić jakość wideo wciskając ikonę ustawień.
Aby oglądać wideo w trybie pełnoekranowym należy uruchomić ten tryb w odtwarzaczu. Sugerujemy zalogować się do systemu przynajmniej 15 min wcześniej. Przypominamy że na użytkownika (login) może być uruchomiona jedna sesja. System nie zezwala na korzystanie dla tego samego użytkownika na kilku urządzeniach jednocześnie.

Osoby posiadające Voucher:
Wraz z otrzymaniem Vouchera/prezentu wysłany był link który automatycznie dodaje wydarzenie wraz z uzyskanym kodem. Należy wypełnić pola formularza rejestracyjnego i dokonać zakupu. Kwota zostanie anulowana przez wygenerowany Voucher.

W przypadku posiadania samego kodu Vouchera należy wybrać spektakl kliknąć zamów>przejdź do kasy>Posiadasz kod zniżkowy lub voucher? Kliknij aby go wpisać.
Każdy Voucher/prezent można użyć tylko raz.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Bardzo cieszymy się na wspólny spacer po "Człapówkach"!

Do zobaczenia!

 

Zespół Teatru 'Witkacy'

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.