Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Zapisy na całoroczne zajęcia teatralne

Serdecznie zapraszamy młodzież od 12. roku życia na całoroczne, wszechstronnie rozwijające, zajęcia teatralne w siedzibie Teatru, prowadzone przez Emilię Nagórkę - aktorkę Teatru Witkacego.
Koszt jednorazowych zajęć (1,5h) 30 zł. Zajęcia odbywają się co tydzień w poniedziałki (poza dniami wolnymi od szkoły: ferie, święta) do początku czerwca.
Spotkanie organizacyjne odbędzie się 13. września o godz. 18.00 na Scenie Atanazego Bazakbala - w Kawiarni Teatru, ul.Chramcówki 15.
Osoby zainteresowane całoroczną edukacją prosimy o wstępne zapisy (imię i nazwisko, wiek, klasa, szkoła, doświadczenie warsztatowe {nie jest wymagane!}) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10.09.
Jeśli lubisz teatr, chcesz spróbować swoich sił na scenie lub przełamać własne słabości, dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach, spróbuj swoich sił na warsztatach teatralno-aktorskich na zakopiańskiej scenie.
Do zobaczenia!

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.