Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Początek nowego sezonu artystycznego już 20. lipca!

Budynek Teatru Witkacy od zewnątrz od strony Sceny Witkacego. Po prawej na ścianie budynku duży czarno biały mural przedstawiający autoportret Witkacego ze złotymi zdobieniami. Po lewej dalsza część budynku zasłonięta bujną roślinnością.

Drodzy Przyjaciele i Przyjaciółki,

W czwartek - 20. lipca - rozpoczniemy kolejny sezon artystyczny. Podczas gdy większość teatrów w Polsce rozpoczyna urlop, Teatr 'Witkacy' otwiera swoje drzwi dla licznie przybywających w Tatry turystów. W tym roku jako pierwszy zaprezentujemy spektakl na podstawie dramatu naszego Patrona - St. I. Witkiewicza - "Metafizyka dwugłowego cielęcia". Aktualny repertuar znajdziecie na naszej stronie w zakładce REPERTUAR.

W nadchodzącym sezonie czeka nas premiera spektaklu w ramach Sceny Propozycji Aktorskich - "Traktat o łuskaniu fasoli" (wg W. Myśliwskiego) w reżyserii Aktorki Teatru - Emilii Nagórki. Przygotowaliśmy dla Was również dwie niespodzianki muzyczne - 26. sierpnia – na Scenie Witkacego odbędzie się koncert „One voice, one world”. Muzycy z zespołu Kinior Sky Orchestra połączą swoje siły z artystami z Grecji (Jorgos Skolias), Meksyku (Thomas Sanchez), Anglii (Michael Jones) i Kenii (Olissa Rae). W środę – 6. września – w Kawiarni Witkacy odbędzie się koncert promujący nową płytę zespołu Nic Do Ukrycia założonego przez Aktora Teatru – Andrzeja Bieniasa.

W wakacje zapraszamy również na letnią edycję warsztatów teatralnych prowadzonych przez Aktorów naszego Teatru. Najbliższy termin warsztatów - 26 - 28 sierpnia. Więcej szczegółów w zakładce WARSZTATY.

W drugiej połowie września jak co roku zapraszamy na Zakopiańskie Prezentacje Artystyczne "Pępek Świata". Temat tegorocznych prezentacji to „Zderzenie światów: wschód/zachód”. Szczegółowy program znajduje się na stronie "Pępka Świata" ---->PROGRAM.

Czekamy na Was!

Do zobaczenia na spektaklach!

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.