Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Całoroczne warsztaty dla dzieci i młodzieży - zapisy

Zdjęcie ze spektaklu "Iwona Księżniczka Burgunda". Na pierwszym planie trzy postaci pokazane od pasa w górę (od lewej: dziewczyna z upiętymi do góry włosami i czerwonym ubraniu, chłopak w stroju biskupa i ciemnowłosa dziewczyna w bordowej sukience. Za nimi 3 postaci przebrane za karty do gry.

Serdecznie zapraszamy młodzież od 12. roku życia na całoroczne, wszechstronnie rozwijające, zajęcia teatralne w siedzibie Teatru, prowadzone przez aktorkę Emilię Nagórkę. Koszt jednorazowych zajęć (1,5 h) 30 zł. Płatność raz w miesiącu 120 zł. Zajęcia odbywają się co tydzień w poniedziałki (poza dniami wolnymi od szkoły: ferie, święta) do początku czerwca. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 11. września o godz. 18.00 na Scenie Atanazego Bazakbala - w Kawiarni Teatru, ul. Chramcówki 15.

Osoby zainteresowane całoroczną edukacją prosimy o wstępne zapisy (imię i nazwisko, wiek, klasa, szkoła, doświadczenie warsztatowe {nie jest wymagane!}) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27.08. Ze względu na duże zainteresowanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli lubisz teatr, chcesz spróbować swoich sił na scenie, przełamać własne słabości, dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach, poczuć się pewniej podczas publicznych wystąpień - spróbuj swoich sił na warsztatach teatralno-aktorskich na zakopiańskiej scenie.

Do zobaczenia!

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.