Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Gościnnie w Teatrze - MUZYCZNE ZADUSZKI JAZZOWE

plakat promujący Muzyczne Zaduszki Jazzowe. Na czarnym tle po środku zdjęcie trzech muzyków - jeden gra na trąbce, drugi na wiolonczeli, trzeci na instrumencie dętym. Powyżej biały napis "United Europe Jazz Festiwal. Muzyczne Zaduszki Jazzowe 2023" poniżej program koncertu, logotypy (Urzędu Miasta Zakopane, Klubu im. Władysława Zamoyskiego i Teatru Witkacy). Poniżej informacja "Wydarzenie dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Zakopane".

W niedzielę - 29. października - o godzinie 19.00 zapraszamy serdecznie na Scenę Witkacego na Muzyczne Zaduszki Jazzowe poświęcone pamięci muzyków, którzy uczestniczyli w zakopiańskiej edycji United Europe Jazz Festival. W programie koncertu m.in. PUHOVSKY, Piotr Budniak Essential Group oraz New Bone.

29 października 2023 r. w niedzielę, tuż przed Dniem Wszystkich Świętych odbędzie się koncert poświęcony pamięci muzyków, którzy uczestniczyli w zakopiańskiej edycji United Europe Jazz Festival. W przyszłym roku obchodzić będziemy jego dwudziestolecie, niestety nie wszyscy artyści będą mogli być z nami. Odchodząc do Pana pozostawili w naszych sercach niezatarty ślad i zobowiązanie do zachowania ich w pamięci. Idziemy więc, pełni dobrych wspomnień, na spotkanie z tymi, którzy tworzyli nasz festiwal radując wszystkich swoimi występami.

A wspominać ich będą m.in.: Puchovsky w bluesowej opowieści z Delty Mississippi, młodzi laureaci I Young Jazz Festwal, który w tym roku zainaugurował swoją działalność w Nowym Targu, kwartet Piotra Budniaka Essential Group oraz w projekcie „Ojciec i syn” Tomek Kudyk z kwintetem New Bone. Słuchaczy i widzów tegorocznych Zaduszek ucieszy zapewne Wystawa fotograficzna poświęcona pierwszym latom festiwalu, gdy – jak co roku na wiosnę - ruszała z gór do miasta jazzowa lawina.

Zapraszam
Karol Konarski

Bilety: N 50 zł | U 40 zł

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.