Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Edukacja

Teatr St. I. Witkiewicza stara się być dostosowany do potrzeb każdego widza. Budynek jest przystosowany do osób poruszających się na wózku i zapewnia pełen komfort korzystania z oferty repertuarowej i edukacyjnej Teatru.

Osobom z niepełnosprawnością wzroku oferujemy zajęcia edukacyjne, interdyscyplinarne, multisensoryczne oraz zwiedzanie Teatru wraz z kulisami i możliwością dotykania strojów oraz rekwizytów.

Jesteśmy elastyczni w doborze zakresu zajęć, dostosowujemy się do wieku, ilości osób, poziomu wykształcenia i oczekiwań grupy.

Zapraszamy na spacer po zakamarkach Teatru Witkacego i poznania specyfiki tej wyjątkowej sceny i zespołu.

Koszt zajęć edukacyjnych: 100 zł za grupę. Preferowana ilość uczestników zajęć - 15 osób. Czas trwania: 1 h. Możliwość wystawienia faktury.

Osoby, które potrzebowałyby dodatkowej informacji nt. dostępności, biletów, zajęć edukacyjnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy minimum dzień przed wizytą w Teatrze, w celu omówienia szczegółów.

Koordynator dostępności udzieli wszystkich potrzebnych informacji:
Agata Balcerowska–Całka
tel. 18 20 00 660 w.27,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia edukacyjne

czyta Adrianna Jerzmanowska, nagranie zrealizował Maciej Wirmański

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.