Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Polityka Prywatności

  1. Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) jest administratorem danych osobowych swoich pracowników, współpracowników, gości, widzów, kontrahentów, a także innych osób, których dane są przetwarzane w ramach bieżącej działalności Teatru.
  2. W Teatrze powołany został Inspektor Ochrony Danych - Marzena Wnuk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji obowiązków związanych z zatrudnieniem i prowadzeniem rachunkowości, a także w celu realizacji zawartych umów. Ponadto dane kontaktowe są przetwarzane w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora jakim jest promowanie wydarzeń organizowanych w ramach działalności statutowej Teatru oraz utrzymywanie relacji ze stałymi widzami i gośćmi Teatru.
  4. Przetwarzane przez Teatr dane osobowe nie są przekazywane podmiotom trzeci ani do krajów trzecich, za wyjątkiem sytuacji powierzenia ich przetwarzania na zlecenie Teatru podmiotom trzecim, które odbywa się na podstawie zawartych umów z podmiotami przetwarzającymi.
  5. Dane osobowe są przechowywane nie dłużej niż przez okres ich użyteczności dla założonego celu i są usuwane niezwłocznie po ustaniu ich użyteczności, tj. w przypadku danych przetwarzanych w celu dokonania rezerwacji na wydarzenia organizowane przez Teatr dane są usuwane niezwłocznie po zakończeniu wydarzenia.
  6. Każda osoba, której dane Teatr przetwarza, ma prawo do żądania dostępu do nich, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz do ich przenoszenia. Osoba, której dane są przetwarzane, ma również prawo wnieść skargę do organu nadzorczego.
  7. Dane osobowe przetwarzane przez Teatr nie podlegają profilowaniu.
  8. Dane osobowe przetwarzane przez Teatr podchodzą bezpośrednio od osób, których dotyczą lub są pozyskiwane z ogólnodostępnych źródeł.

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.