A A wersja kontrastowa wersja normalna

Kalendarz wydarzeń

ZAKOPIAŃSKIE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE "PĘPEK ŚWIATA" - SENS TWÓRCZOŚCI

12 - 16 PAŹDZIERNIKA

 

 

Serdecznie zapraszamy w dniach 12-16 października na VIII edycję Zakopiańskich Prezentacji Artystycznych PĘPEK ŚWIATA 2018 – SENS TWÓRCZOŚCI – organizowaną przez Teatr im. St. I. Witkiewicza przy wsparciu Województwa Małopolskiego, Urzędu Miasta Zakopane i Zakopiańskiego Centrum Kultury.  W programie spektakle, koncerty, warsztaty, spotkania, prze–powiednie, projekcje filmowe i górska wycieczka. Szczegóły na www.witkacy.pl i na osobnych afiszach.

 

Teatr zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w repertuarze.

Zachęcamy do zakupu biletów on-line.

Kasa Teatru czynna w siedzibie Teatru, ul. Chramcówki 15 w godz. 10.00 – 14.00 od wtorku do soboty. Tel. 600 00 15 14.

Wieczorna sprzedaż biletów wyłącznie na spektakl grany w danym dniu na godzinę przed spektaklem w miejscu jego prezentacji – w miarę wolnych miejsc (tylko jeśli pozostaną po porannej sprzedaży biletów).

Bilety na spektakl grany w Galerii Wł.Hasiora, ul. Jagiellońska 18 b, dostępne on-line, w Kasie Teatru oraz w Kasie w Galerii Wł.Hasiora od g. 19.45 w dniu prezentacji spektaklu.

Bilety na spektakl grany w Willi Carlton dostępne on-line na www.witkacy.pl, w Kasie Teatru oraz od 20.45 w Willi Carlton, ul.Grunwaldzka 11 w dniu prezentacji spektaklu.

Bilety na spektakl grany w Cafe Tygodnik dostępne on-line na www.witkacy.pl, w Kasie Teatru oraz od 20.45 w Cafe Tygodnik, ul.Kościuszki 3 w dniu prezentacji spektaklu.

Bilety na spektakl grany w Clubie Le Scandale ul. Zaruskiego 5, dostępne on-line, w Kasie Teatru oraz w Kasie w Le Scandale od g. 20.45 w dniu prezentacji spektaklu.

Kawiarnia Teatru czynna na godzinę przed spektaklem w miejscu prezentacji przedstawień w siedzibie Teatru.

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...