A A wersja kontrastowa wersja normalna

Edukacja

Teatr St.I.Witkiewicza organizuje lekcje teatralne dla małych grup zorganizowanych, pokazujące teatr od kulis, przybliżające specyfikę zakopiańskiego teatru.

W ciągu godziny oprowadzamy po teatrze, wchodzimy za kulisy, zdradzamy parę teatralnych sekretów, omawiamy typowe zawody teatralne.

Ile pracy ilu ludzi potrzeba zanim powstanie spektakl? Jak wygląda codzienność teatralnej rzeczywistości? Czy w teatrze wszystko jest możliwe? Jak aktor przygotowuje się do roli? Jeśli interesują Cię tajemnice teatralnego rzemiosła - poszukaj z nami odpowiedzi na nurtujące pytania o pracę teatru.

Zapraszamy na spacer po zakamarkach Teatru Witkacego i poznania specyfiki tej wyjątkowej sceny i zespołu. Po wcześniejszym omówieniu, istnieje możliwość zorganizowania lekcji dla osób z niepełnosprawnościami.

Wszelkie szczegóły i terminy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - tel. 18 20 00 660 w.27 lub mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...