A A wersja kontrastowa wersja normalna

Edukacja

Teatr St. I. Witkiewicza stara się być dostosowany do potrzeb każdego widza. Budynek jest przystosowany do osób poruszających się na wózku i zapewnia pełen komfort korzystania z oferty repertuarowej i edukacyjnej Teatru.

Osobom z niepełnosprawnością wzroku oferujemy zajęcia edukacyjne, interdyscyplinarne, multisensoryczne oraz zwiedzanie Teatru wraz z kulisami i możliwością dotykania strojów oraz rekwizytów.

Jesteśmy elastyczni w doborze zakresu zajęć, dostosowujemy się do wieku, ilości osób, poziomu wykształcenia i oczekiwań grupy.

Zapraszamy na spacer po zakamarkach Teatru Witkacego i poznania specyfiki tej wyjątkowej sceny i zespołu.

Koszt zajęć edukacyjnych: 50 zł za grupę. Preferowana ilość uczestników zajęć - 15 osób. Czas trwania: 1 h.

Osoby, które potrzebowałyby dodatkowej informacji nt. dostępności, biletów, zajęć edukacyjnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy minimum dzień przed wizytą w Teatrze, w celu omówienia szczegółów.

Koordynator dostępności udzieli wszystkich potrzebnych informacji:
Agata Balcerowska–Całka
tel. 18 20 00 660 w.27,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...