Treść główna

A A wersja kontrastowa wersja normalna

Newsletter

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru.

Jednocześnie informuję, że zostałem(am) pouczony(a), iż w Teatrze powołany został Inspektor Ochrony Danych, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; moje dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim ani do krajów trzecich; moje dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż do wycofania zgody na otrzymywanie newslettera lub zaprzestanie jego wysyłki, a także, że mam prawo do żądania dostępu do moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, do cofnięcia zgody a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, do ich przenoszenia oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwi wysyłkę newslettera.

Wirtualny spacer po Teatrze. Zapraszamy do zwiedzania!

Zapisz się do naszego Newslettera Bądź na bieżąco

Zapisując się do Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Teatr im. St. I. Witkiewicza z siedzibą w Zakopanem (34-500), ul. Chramcówki 15 (dalej: Teatr) w celu otrzymywania newslettera z informacjami o działalności Teatru. Zobacz więcej...
Zeskanuj kod QR, aby przejść do serwisu.